Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2901236intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
25 Apr
SATI 257.623AFISARI
126.078VIZITE
111.375V. UNICI

De ce ma doare capul penisului la atingere adica e insuportabil... un raspuns daca stie cineva va rog app am 15 ani

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Cristi202@ Nu'l mai speria, asta tine de noroc. Chiar daca e cum zici tu 50%, poate sa o faca si de 100 de ori si sa nu ia boala, pe cand altii o iau de la prima partida.

on: Nu ai nimic, e de la pubertate.
  • a răspuns:
    E "neexersat"... o sa-ti treaca:-J
  • a răspuns:
    Daca de curind ai "facut-o" cu cineva, da repede fuga la medic, nu e de joaca. Chiar daca se spune ca prezervativul e "safe", adica sigur, totusi, in cazul bolilor venerice, am urmarit ieri pe net o statistica, teribila: in cazul SIDA, procentul de imbolnavire e mai mic, 15%, deci 15 din 100 se imbolnavesc cind au contact cu cienva care are SIDA, si asta cu prezervativ, dar, tinind cont ca e o boala incurabila si urita, e un procent f mare. Practic e ruleta ruseasca, adica aproape unul din sase e procentul de imbolnavire. La alte boli, procentul de imbolnavire e chiar mai mare, poate sa ajunga pina la 50%, deci unul din doi. Deci daca ai facut-o cu doua persoane cu aceeasi boala, ai sanse extrem de mari (90-100%) sa te alegi cu acea boala. imi pare rau, dar asta e realitatea din pacate.
  • a răspuns:
    Pe mine de ex mau durut sfarcurile acum 3-4 ani. Poate asta vine cu adolescenta
  • a răspuns:
    Dupa ce o sa bagi,, capu la caldura,, n o sa mai ai problema asta