| anonim_4396 a întrebat:

De ce mereu când prinzi drag de cineva, ai impresia şi teama că îl/o vei pierde?sad

Răspuns Câştigător
| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Dar sa stii ca nu in orice situatie se intampla asta! mie imi place o fata si o ador, as face orice pentru ea...si nu am impresia asta

5 răspunsuri:
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

E pe principiul 'lucrurile bune nu durează mult'

| nuexistadrogmaitare a răspuns (pentru Georgeeeeeeeee):

Dar sa stii ca nu in orice situatie se intampla asta! mie imi place o fata si o ador, as face orice pentru ea...si nu am impresia asta

| Vara200 a răspuns:

Pentru ca la un moment dat chiar il vei pierde! sad

| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Depinde...poti sa nu il mai vrei in viata ta si dupa aceea sa-ti dai seama ca l-ai pierdut.
o intrebare buna dar nu neaparat de fiecare data trebuie sa ai impresia asta.depinde si de persoana despre care vorbesti ce impresie iti da happy

| Tuddy a răspuns:

Pentru ca sti ca il vei pierde si nu vrei sa se intample asta. Probabil vorbesti despre o relatie aicihappy. Ca sa nu-ti pierzi partenerul rapid ar trebui sa vi cu ceva nou intotdeauna si nu va intervenii monotomia ceea ce duce la o relatie de lunga durata. Tine minte, mereu ceva nou. Sper ca ti-am fost de folosbig grin