| adorbanii a întrebat:

De ce nu recunosc fetele și femeile că și ele adoră să se masturbeze și să se uite la filme porno?
Băieților și bărbaților nu le este rușine să recunoască astfel de lucruri, fetelor și femeilor de ce le este?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu este asa, noi adoram sa fim iubite de un barbat, nu sa ne autosatisfacem singure.

| mihai69 a răspuns:

Nici bărbații nu recunosc toți; vezi doar aici, câți răspund că "vai Doamne, laba e dăunătoare, nu mai faceți etc."
Crezi că ăștia nu o freacă deloc, deloc, niciodată?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Eu cunosc femei, cu care am avut relatii de mai scurta sau de mai lungă durată, unele chiar mame, care mi-au spus că vreau partener de relație pentru că s-au săturat de masturbare cu dildo și de uitat la porno.
Deci suntfemei care recunosc că se masturbează sau vizionează porn. Poate n-ai întâlnit tu!

| Hypefox a răspuns:

Pai gen, unde mai este finețea femeii dacă ți-ar dezvălui ca si cum ar fi cot la cot cu bărbatul. Este ceva foarte intim si ceva personal experimentat cu tine însăți. Însă câteodată se mai face excepția sa vorbim cand vrem poate ceva de la bărbatul respectiv, ca să ii lăsăm impresia de o posibila... Daca înțelegi ce zic.
Asa daca n-are treaba cu omul respectiv, nu i se răsare ei vorba despre asa ceva.

| Alexandru3131 a răspuns (pentru Hypefox):

Aaa, deci si tu o faci. Glumesc. Dar, foarte dragut raspunsul tau, foarte inteligent. Chiar mi-a placut.

| adorbanii explică:

Nu înțeleg de ce trebuie să jignești.
Raport!

| Anonim147943 a răspuns:

Majoritatea nu recunosc, acum depinde si daca femeia sau fata este "curajoasa" sa spuna acest adevar