| eualexandra321 a întrebat:

Hei baietilor,va plac fetele rusinoase, sau putin timide?

23 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Stii vorba aia : Doamne in societate(cuminti) si fara inhibitii in pat laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Oarecum da
nu le suport pe cele care zbiara si cred ca daca pleaca de la o ora sunt cele mai tari, se bat cu alte fete... sunt praf straight face
acum nici atat de timida incat sa nu ridice ochii din pamant, dar sa o simti oarecum ca i se inmoaie picioarele cand o saruti...
voua cum va plac baietii?

| eualexandra321 explică (pentru Th3AbSinTh3):

De exemplu mie imi plac cei cu tupeu si glumeti care te fac sa razi si iubareti, iar cand te saruta sa o faca misterioshappy

| MisFit20 a răspuns (pentru eualexandra321):

Misterios, sa te sarute si sa fuga, sa zica : "Ma cheama datoria Iubire, nu iti pot spune ce este, caci mie teama sa nu ma accepti" si sa dispara zburand in vazduh?laughing))

| eualexandra321 explică (pentru MisFit20):

Nulaughing)

| AlexandruGeorgeNita a răspuns (pentru MisFit20):

Asta a fost tare dude laughing)))) hi5 laughing)

| MisFit20 a răspuns (pentru AlexandruGeorgeNita):

Sunt Doctor Spiele smug

| Duucu a răspuns:

Nu,nu îmi plac cele rușinoase din orice. Poate puțină timiditate nu strică...

| Danysan a răspuns:

Timide afara si Leoaice in Casa :-p.

| fuzzer a răspuns:

Timide? Nu mai spune!

Nu exista asa ceva, e doar o banala aparenta, care-i inseala pe cei mai multi. Sunt ele timide in unele locuri, dar cand se dezlantuie, pica Mohamed din ceruri!

| drogh a răspuns:

Adevarat ca in fetele cuminti poti avea incredere uneori, dar alteori te pot injunghia pe la spate atunci cand ti'e lumea mai draga si nu te astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mai mult tupeistele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Daca nu se prefac timide doar pentru a atrage atentia.

| MisFit20 a răspuns:

Mie imi plac fetele timide, cu cred ca ideea precum ca poli opusi se atrag functioneaza intr-o relatie. Fetele mai cuminti sau mai mult bun simt, chiar daca iti frang uneori inima broken heart.

| fuzzer a răspuns (pentru MisFit20):

Hei tigrule! Nu te-ai mai sinucis?"laughing)

| sayWhaaat a răspuns:

Rusinoase sau putin timide? E aceiasi mancare de peste.
Ma rog, cred ca toata lumea vrea o fata putin timida, in societate.

| unknøwn a răspuns:

Fetele timide sunt naşpa. Orice om timid e naşpa.
Timiditatea e o PROBLEMĂ de personalitate fraţilor! Timiditate = lipsă de încredere, teamă de oameni.

| alex19051988 a răspuns:

Imi plac amandoua deoarece oricare din ele au un secret care il ascund si cand il descoperi o sa fi cel mai fericit barbat din univers

| Grigore666 a răspuns:

Fetele sexy.

| mateicoca a răspuns:

Putin timide, cand le saruti sa se lase usor, sa nu stie cum sa reactioneze ca sa ai tu "grija" de ea, s-o ti in brate, asa, cred ca tuturor le plac asa!

| Fraierul a răspuns:

Apai mie-mi plac fetele, deci nu prea conteaza.

| Alexandru_Bahnean_1993 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa!