| uknownvirus a întrebat:

De ce toti baietii pe care nu imi plac ma plac si cei pe care ii plac eu nu ma plac?crying

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Se numeste noroc rolling on the floor

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa-ti astepti jumatatea ca vine singura, daca o cauti nu vine deloc doar parte de nesimtiti ai.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Întrucât în viaţă, lucrurile nu se întâmplă întotdeauna aşa cum ne dorim. Cu toate astea, sunt convinsă că la momentul potrivit vei întâlni o persoană în care te vei regăsi. Nu îţi face griji inutile!

| YoungHomie a răspuns:

Asta da problema existentialarolling eyes laughing si eu am avut-o acum cativa anilaughing mi-au placut multi baietii care nu ma bagau in seama...si umblau dupa mine cei pe care nu ii placeambig grin las-o usor nu te mai gandi la asta k ai toata viata la dispozitie sa vina baiatu la tine.niciodata sa nu alergi dupa baietii lasa-i pe ei sa vina la tinehappy apoi continui tu

| dia200 a răspuns:

Casa iti fie greu sa alegi unu potrivit. crede-ma mi se intampla la fel da asa nu inseamna ca esti urata sau ceva inseamna ca esti frumoasa si aia care nu te plac ori cauta o pitzi ori chiar nu stiu cum ar trebui sa arate o fata sau nau tupeu sa recunoasca ca te plac

| Doηηa a răspuns:

Nu stiu. Si eu am aceeasi problema. rolling eyes

| Meow15 a răspuns:

Mda, ciudat. Stiu cum e.

| niku93 a răspuns:

Eu din start nu te plac, daca gandesti asa mai bine cauti fete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sentimentele trebuie sa fie impartasite si foarte greu se gaseste aceasta chimie intre oameni.

| Cocoapuff a răspuns:

Poate pentru ca mereu te indrepti catre baieti care nu sunt pentru tine. iar daca iti faci atatea griji nu ajuta. Nu iti face sperante pentru toti incapabilii, pentru ca cine stie ce fel de persoana e si cand va vedea ca il placi va incerca doar sa profite de tineoh go on Asa ca, mai bine asteapta si vei simti atunci cand vei fi atrasa de persoana potrivita.

| Andreicoolteatru a răspuns:

Uite carei faza incearca sa fii indiferenta.Iar atunci cand trece pe langa tine pers respectiva sa te uiti cu o privire dragastoasa... sa stii ca ajuta