| Daysukki a întrebat:

De ce ne plac baietii?

Răspuns Câştigător
| niko a răspuns:

Pai in primul' rand am realizat ca de cat sa fac sex cu un caine si sa ma gandesc daca am ramas gravidarolling on the floor km a facut o fata de pe aici mai bine fac sex cu un prostrolling on the floor) si stiu ca imi iese copilu' normal ...asta asa ca glumabig grin
si sa zic si ceva serios... nu stiuthinking ne plac baietii pentru ca asa a lasat Dumnezeuhappy Fata cu Baiatu; si invershappy

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna,din acelasi motiv pentru care ii placem si noi pe ei.Adica suntem oameni cu sentimente, in pieptul nostru bate o inima si asa e normal sa iubesti, iubirea e cel mai frumos sentiment.Baietii ne plac asa cum suntem,pentru ceea ce suntem,ne accepta cu defecte,cu calitati,baietii se simt atrasi de sexul opus,adica de fete asa si noi fetele ne simtim atrase de baieti,ne placem reciproc,apoi de la atractie se poate ajunge la iubire adevarata.
Noi fetele placem baietii pentru ca ne fac sa zambim,a simtim,sa iubim,sa traim. Datorita baietiilor,cunoastem dragostea,uneori si suferinta,plangem,radem,traim diferite emotii.
Deci,e ceva normal sa placem baietii asa cum sunt ei,e ceva normal sa ne placa pe noi fetele, baietii, e legea firii.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru cur si tate. Ce filozofie, nu?

Cred ca iti dai seama cat de tampita intrebarea, mai ales ca unii de-fapt se plac intre ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Daysukki explică:

Mda pai eu ma refer de ce ne plac nou baitii asa d' mult, in sensu' asta. RESPECT pentru aia care sau prins

| LostLady a răspuns:

Ca sa nu ne placa fetele straight face.

| anonymus a răspuns:

Ne plac fetele la fel cum + se atrage de -,asa suntem structurati genetic dar nu le putem spune" te iub" ahhhhh, firar, nici eu nu pot spune

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, chiar cautam o intrebare de genul asta.'' de ce ne plac baietii'' ne plac baietii deoarece aceste fiinte umane numite baieti se manifesta! adica un baiat nu va fi fitos, nu isi va face griji daca is-a intins rujul sau daca ii sta fusta.Baietii isi baga p**a si 90% din problemele lor sunt rezolvate. Iubim baietii pentru felul in care beau,mananca,fumeaza, merg, vorbesc etc. Este doar punctul meu de vedere.( eu fiind crescuta intre baieti)

| Alina_9592 a răspuns:

Buna.pai in primul rana Dumnezeu asa a lasat de la inceputuri Anadm cu Eva si invers...si mai ales oameni din ziua de azi au inceput sa devina chiar scarbosi pentru ce am devenit.nu mai suntem oameni normai acum au ajuns sa se cupleze fata cu afat si baiat cu baiat ce moda doamne o mai fi si asta. si daca stam so luam si logic mai mult se fac de ras decat sa devina mai populari asta ar fi singurul lucru care mi-ar veni in minte pentru care ei au ajuns asa de rau.sa devina mai populari sa fie in centrul atentiei. poate si curiozitatea ca de la atatea chesti pe care le poti afla de pe net.na acum lumea s-a dat cu susul in jos.si da poate sati placa de o fata dar doar simplul fap ca uh fiind fata so indolatrizezi sau sa-ti paca ceva la ea(comportament, atitudine, finete, etc.) dar ca sa ajungi s afii impreuna cu ea nah eu una nas face asta nici pe 10000000000000000000 de euro...si mai puteam sa mai pun zerouri darlaughing nah asa ca fapt divers.deci parerea mea este ca lumea este cam debusolata din cauza curiozitatilor de pe net si poate aletele.
sper ca te-am ajutatbig grin

| Rapture a răspuns:

Ca sa nu fim lesbiene...

| asdasasasas a răspuns:

Ca sunteti bunethinking si nu neaparat mai is unele destepte amuzante etc.

| zxcv1234 a răspuns:

Pentru ca suntem draguti si fetelor le trebuie prieteni doar ce vei trai pana la 85 de ani singura?

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Pt ca nu suntem gay! suntem idoli la femei rolling on the floor

| stefanbos85 a răspuns:

Ai facut conversia pe dreapta!

| ANDREY_4445 a răspuns:

Sunteti atractive