| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma plac baietii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PAI PROBABIL NU TE IMBRACI LA MODA, NU ARATI BINE, NU SOCIALIZEZI CU EI; D

6 răspunsuri:
| crisa a răspuns:

Pai stai sa deschid ghiocul... sau tarotul. sau in ce sa ma uit? silly

| dudu_4306 a răspuns:

Pai vorbeste cu prietena ta cea mai buna sau persoana in care ai cea mai multa incredere si roag-o sa-ti spuna in cel mai sincer mod defectele tale, pentru ca poate nu esti constienta ca le ai. Astfel o sa-ti poti sa te schimbi in mai bine si sa fi mai atragatoare...

| zuzuliana a răspuns:

Ca sa fi placuta pentru baieti in ziua de azi trebuie sa arati bine: la corp trebuie sa te imbraci cu ceea ce te avantajeaza sa fi sociabila si zambareat mereu...

| KaTaLyN a răspuns:

O poza mi-ar fi de mare ajutor big grin...incearca si tu sa fii mai sociala, du`te la petreceri, "bairamuri", arata k esti disponibila si fii mai deskisa cu cei din jur.restul decurge solito. tu trebuie doar sa fii stapana pe sine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil k nu arati bine...imbracate si u mai sexy ...macheazate pentru ati masca imperfectiunile si vei vedea ca vei reusi sa impresionezi multi baieti...sa stii k nu e deloc placut sa fi urata. eu arat destul d bine si ma plac baieti dar uneori am momente in care arat oribil.trebuie sa ma machez putin si gata se rezolva.nici o fata nu e frumoasa fara putin machiaj...parerea mea. sper ca ti-a fost d folos. ce ti-am spus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu so crezi ca nu te place nici un baiat asa am patit si eu si dupa aia dintrodata peste 2 zile aud ca 2sunt morti supa mine.
Poate nu te place baiatul pe care il placi si tu da asta nu inseamna ca nu te place nimeni