| myworldis5784 a întrebat:

De ce un baiat care pina la mine avea doar relatii sexuale de o noapte si dupa aia nu mai vorbea cu fata aia, nu a procedat la fel si cu mine, desi a avut ocazia de mai multe ori, de ce nu s-a culcat si cu mine si dupa aia sa dispara?
In timp de 3 ani de cind suntem impreuna ne-am certat o luna si am fost despartiti si el in perioada asta s-a culcat cu alta si de atunci au trecut 3 ani si el nu a mai avut relatii sexuale cu nimeni...
Eu l-am iertat cind s-a intors, acum ma framinta gindul de ce nu a facut cu mine la fel?
Ms

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Probabil ca ceva in firea sa este dual. Pe de o parte doreste sa nu-si piarda tineretea neexperimentand tot ce i se ofera, iar pe de alta parte este si responsabil si s-a atasat foarte mult de tine. Se prea poate ca tu si cu el sa va potriviti foarte bine din punct de vedere sexual si, in acest caz i-ai creat un fel de dependenta. Pentru un partener normal acest aspect conteaza foarte mult. Mai mult ca sigur ca pe langa aceasta ii mai place si caracterul tau, il atragi si fizic, si intelectual. Intr-un om se intalnesc mai multe valori, nu toate, dar mai multe. La tine el a dorit sa le caute si le-a gasit. Iar ce-a gasit, ii place. Sa fii iubita!

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Probabil ca si-a dat seama ca pe tine te iubeste cu adevaratwinking

| anna01 a răspuns:

E un fel de regret ca daca ar fi facut asta nu ai mai fii suferit sau te intereseaza strict motivatiile lui? Acum te intreb, chiar esti sigura 100% ca nu s-a mai culcat chiar cu nimeni? Este cam violenta schimbarea de conceptie ca sa fie adevarata...Noi, utilizatorii, puteam doar sa presupunem anumite motive:erai atat de deosebita incat nu a vrut sa te denigreze si chiar i-ai atras atentia, s-o fi saturat(?) de polenizat flori in fiecare seara sau pur si simplu minte ca a avut atatea aventuri.Intreaba-l direct de cauza comportamentului lui. Poate iubirea chiar a fost o putere transfigurativa si este un caz fericit.

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Pentru ca el chiar tine la tinewinking Pentru ca stie ca nu vrea sa te piarda dintr-o asemenea prostie happy

| dydy22 a răspuns:

Stii singur ca nu s-a dus la alta eu nu cred treaba asta nu o sa dispara din mintea lui

| rey a răspuns:

,, Au trecut 3 ani şi el nu a avut relaţii sexuale cu nimeni'' nu e treaba mea dar asta cred că e o părere.
Mai este si infima şansă, să se fi ataşat de tine în general tipii ca el sunt foarte deştepţi şi frustraţi chiar dacă te înşela cu cea mai bună prietenă posibilitatea să aflii era relativ mică.
Dar dacă nu punea puţin sentiment nu era cu tine aşa mult timp.
Dacă nu aţi făcut sex încă acordă-i ocazia şi vei afla adevărulhee hee.
Mi se pare puţin probabil să o facă doar odată cu o fată, mai degrabă de mai multe ori, până se plictisea.

| Zorro a răspuns:

Pai probabil te iubeste cu adevarat i.ai picat cu tronc o fi vreun motiv, cel mai probabil te iubeste.NU te mai gandi de ce bucura te ca nu a facut si cu tine la fel asta inseamna ceva fara doar si poate mai ales ca esti de 3 ani cu elwinking

| brbcris a răspuns:

Probabil a realizat ca e timpul sa se maturizeze si sa isi dea ocazia sa se ataseze de cineva. probabil a considerat ca esti persoana perfecta pentru acest pas.