| Crazydevil0232 a întrebat:

De ce voi baietii in general renuntati la tipele care chiar tin la voi, si la care culmea si voi ziceti ca tineti? E mai usor sa renuntati, decat sa o tineti aproape, desi stiti ca ea ar face orice pt voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cei papa lapte renunta, ca relatia lor devinde ceva serios si nu vor angajari, de "barbati" de 2 lei ce sunt.

| Crazydevil0232 explică (pentru anonim_4396):

Daca toti ar gandi asa. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crazydevil0232):

Sunt multi si la 30 de ani care sunt maturi mintal cat un pusti de 14 ani. dar problema aici nu e el ci cea care il alege, daca alegi numai dupa fatada dar stii ca e vai de mama lui, si te raneste, atunci si-au cautat-o si sa suporte consecintele.

| Crazydevil0232 explică (pentru anonim_4396):

In unele cazuri cam asa se intampla.

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Gresesti! De ce esti papa lapte ca renunti la o fata laughing? Atuncia esti papa lapte cand nu poti renunta la ea happy pff o viata avem si trebuie traitawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

Aici e diferenta intre ce vedem a fi papa lapte. eu cred una tu alta. cei ca tine fug de angajari, si daca a fi barbat e sa poti pleca de la oricare fata, atunci e patetic.

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

In zilele de azi asa este cum zic euwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

Pai da, o hiena nu o sa stea cu un leu, tot cu hienele.

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai am sperante in asa ceva, numai proaste nepasatoare si curve se gasesc in lumea asta, daca o baba cu avere ma place ma duc la ea si stiu ca am bani si orice imi doresc laughing

| sodobar a răspuns (pentru mgtow):

Ai dreptate laughing)) si eu as face la fel happy

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Renunta la tipele care tin la ei doar pentru o perioada. Pentru a merge la alte tipe si a-si indeplini anumite dorinte.
Unii renunta pentru ca in relatia respectiva s-a instalat monotonia.
Altii pentru au un moment mai putin bun.
Sunt ''n'' de mii de lucruri pentru care renunta.
Dar, dupa cum spuneam, ei renunta doar pentru o perioada.
Se intorc cand simt nevoia si de alte lucruri nu numai de trupuri goale.
Se intorc pentru ca sunt siguri de sentimentele pe care fata pe care au parasit-o, inca le detine.
Se intorc pentru ca pot si vor.
Si, gandeste-te ca nici tu nu ai vrea un baiat care sa joace dupa cum canti tu. Ti s-ar parea plictisitor.

| Iulian94 a răspuns:

Un baiat destul de MATUR care stie ca iubita lui in iubeste ii este fidela il face fericit, etc. No va lasa. Daca inca isi doreste "distractie" nu va vrea sa continuie.

| wolder a răspuns:

Sunt diferite tipuri de baieti.
daca tu ai gasit acel gen nu inseamna ca toti fac asa
mai cauta pana gasesti un baiat iubitor

| Crazydevil0232 explică (pentru wolder):

Tin prea mult la el, si invers...dar circumstantele sunt de vina oarecum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crazydevil0232):

Pai cum tine la tine daca vrea sa plece? pai atunci daca din cauza circumstantelor vrea sa plece atunci numai are legatura cu intrebarea ta, ca nu pleaca de buna voie, am dreptate?

| Crazydevil0232 explică (pentru anonim_4396):

Toti probleme. dar daca ar tine atat nu ar renunta.

| Crazydevil0232 explică (pentru anonim_4396):

Toti avem probleme*

| neutrino a răspuns:

Si tot de dragul nostru face si sex... si cu altii?

| Duucu a răspuns:

Ce e cu întrebarea asta? Cel mai bine se șterge înainte să vadă un străin și să rădă.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este groaznic sa fie una in continu dupa fundul tau daca nici macar nu o cunosti sau nu ai vazut-o pana acum stii cum sunt fetele'' vai ce dragut e l-am vazut. vai fata ce sa fac il iubesc creca'... mi-am cam udat chiloteii'' pff. e aiurea. Ar fi mult mai okay sa dai de un baiat care sa tina el la tine decat sa te tii tu dupa fundul lui.
Daca ti-se pare ok invita-l la un suc macar sau sa iesiti asa iti vei da seama cum este ce invarte si daca nu iti place ai un feeling aiurea renunti la el sa nu fie apoi prea tarziu tu ai avut practic ocazia de-al cunoaste de ce l-ai schimba sau invers.
Crede-ma sunt fata nu si niciodata nu voi tremura dupa vreun baiat barbat. Sex perfect gasesc nu se pune problema imi gasesc si eu pe unu dar poate sa fie dotat, sa stie cum sa se poarte cu o tipa... ce sa spun. Daca maine nu voi mai fi cu el, asta-i viata nu o sa stau sa plang in chinuri ca vai uite ce s-a intamplat. E aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un aspect. O tipă ține la un tip dar ea face ceva ce pe el îl deranjează. El o roagă să înceteze. Ea promite mereu că va înceta dar continuă so aibă acel obicei până când singura opțiune pentru el e să renunțe la ea. Este trist, da. Un al doilea aspect e pentru că sunt niște retarzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar tine Jessica Alba la mine si ar fi dispusa sa imi faca orice pofta, sunt destul de sigur ca nu as renunta la ea.

Daca ar tine o mustacioasa fara un ochi, careia ii place sa chinuie animalele, sunt destul de sigur ca as renunta la ea.

Totul tine de perspectiva si de ce isi doreste fiecare. Modul in care ai pus tu intrebarea, iti scoate in evidenta ignoranta. Tu te referi la o situatie dar pui o intrebare generala.

Poate te-a parasit pentru ca esti urata sau iti miroase gura. Sau poate a gasit alta mai buna. Sau poate nu a tinut niciodata la tine.

| NameHarris a răspuns:

Ce e prea mult strica de la un timp te plictisesti! trebuie sa faci in asa fel sa aiba si el atractie de tinewinking Trebuie sa vi cu ceva nou in relatie sa durezewinking

| Titanos a răspuns:

Nu este vina noastra ca va "indragostiti" de nesimtiti si inculti,

| sodobar a răspuns:

E valabil si la fete, trec prin asta si doare..., de ambele parti sa afla astfel de persoane care sunt destul de multe.

| ZMR97 a răspuns:

Sunt şi băieţi cu capul pe umeri, care ştiu ce vor.

| DaemoNsl a răspuns:

Unii se plictisesc de o anumita persoana pentru ca au obtinut ce voiau de la ea, altii nu vor relatii lungi si daca nu se culca cu ea, cauta alta fata...