| Fashion a întrebat:

De unde as putea sa-mi cumpar un cooler pentru laptopul meu ( se incalzeste foarte repede, iar apoi se inchide brusc ) si m-ar mai interesa cat costa unul si de la ce firma este mai bun. Spune-ti si voi daca ati avut astfel de probleme si ce-ati facut. Ms. anticipat FUNDA! love struck :*

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Okazii.ro dar am patit-o si eu, dar i-am curatat ventilatorul, de fapt radiatorul prin care se evcueaza aerul...era ful, parca avea un burete(scame).dac doresti iti pot da eu cooler cu trei ventilatoare. buzauhandblue@yahoo.com il dau cu 30 ron

| express11 a răspuns:

am patit-o si eu, dar i-am curatat ventilatorul, de fapt radiatorul prin care se evcueaza aerul...era ful, parca avea un burete(scame).dac doresti iti pot da eu cooler cu trei ventilatoare. buzauhandblue@yahoo.com il dau cu 30 ron