| rebela97 a întrebat:

Iarasi am probleme...nu stiu ce sa mai cred si ce nu si de aceea am nevoie de voi.Sunt in clasa cu un tip drgut de care pot sa zic ca-mi place oarecum.Joi toata ziua m-a luat in brate, ma pupat..neam sarutat de multe ori, se uita insisent la sanii mei, mi-a bagat mana in sutien, imi pune mana pe fund, se juca in timpul orelor cu parul meu...Iar de aseara si-a pus pe facebook intro reletie cu o tipa di alt liceu.Mentionez sunt bobocbig grin Sa cred ca ma place? Sau a facut toate astea ca sa ma indragostesc de el? Mai multi baieti din clasa miau zic ca sta cu tipa aceea doar ca sa ma faca geloasastraight face

Răspuns Câştigător
| Dariiiii a răspuns:

Mi se pare foarte aiurea ca fara sa fiti impreuna sau fara sa va cunoasteti bine, l-ai lasat sa faca ce a vrut cu tine. Nici cand esti cu un baiat nu ar trebui sa il lasi sa puna mana unde vrea el. Poate vrea sa te faca geloasa, dar intr-un mod de prost-gust si mi se pare cam nesimtit. daca vroia sa te testeze, te testa altfel, nu iti punea mana peste tot si dupa zicea ca e cu alta.straight face iti mai zic si eu o data sa nu te mai lasi asa de usor. Vorbeste cu el, intreaba-l ce naiba simte, pe care o place si gata:3 Bafta.

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Daca il lasi sa-ti atinga sanii si are pe fb ca e cu alta ori incearca sa te faca geloasa ori doar te foloseste si e cu fata aia.lasa-te mai greu! spune-i ca vrei sa fii cu el oficial.

| neutrino a răspuns:

Asa e la tinerete, pupi ce prinzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai putut ceda atât de uşor? Nu crezi că i-ai permis prea devreme să-şi plimbe mâna-n sutien?
Lasă-te greu.Aşa te va dori mai mult.Nu ceda uşor şi arată-i că îl placi. Zâmbeşte-i, priveşte-l insistent, dar nu-i mai permite să te 'atingă' în acele zone.

Numai bine!

| Livyutzu a răspuns:

Mdaa...

| Mikkk a răspuns:

Ori isi bate joc de tine ori vrea sa te faca geloasa. Asa sunt unii baieti fac asta doar pentru a testa fetele. Cat de repede le pot ceda happy Iar cu atinsu fundului si sanilor... sa nu mai lasi pe nimeni sa iti faca asa ceva big grin Eu zic sa nu te lasi asa usor. Fi mai tare si nu il lasa sa faca ce vrea din tine. Succeswinking

| URSULETCUURECHIUSE a răspuns:

Vaiii clar te adoraa vrea sa fie cu tinee eu am patit asta m-am dus la el l-am sarutat si i-am bagat mana in pantalon siii a fost foarte fain m-a sarutat si el si apoi am facut sex miaa placut mult e genial incearca si tuu cu siguranta il vei cuceriii!