| BubleBluexD a întrebat:

Decistraight face Stau cu un baiat in banca:-s si imi place de el si cred ca si lui de >>mine:":" Dar in timpul orelor cand nu e profu/a atent/a imi pune mana p fund si nu stiu ce sa facstraight face|||| iar in timpul pauzelor stau cu coatele p banca si stau in picioare si el vine de la spate si se pune cu... la fundu meu x_X si ma i`a in brate ori ma apuca de fund ori de sanix_x ultima oara cand m`a luat de sani l`am plesnit la mufalaughing [saracu:-s] Si sincer nu stiu cum sa reactionez sa stau sau sa-l plesnesc:-ss? Helplaughing fundita cel mai bun raspuns:]P. S Dc le place lor atat de mult sa en puna mana pe fund si p sanii noua fetelor straight face Cum s`ar simtii daca noi le-am pune mana p ceva al lorlaughing[se intelege de la sine p ce]x_xbig grin

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xMyruna a răspuns:

Normal ca nu te place! Daca te placea cu adevarat incerca sa comunice cu tine, nu sa te pipaie! Daca prietenul meu mi-ar face asa ceva, m-as desparti de el in secunda 2, dar nu va face asta,fiindca ma iubeste si i-am spus cat de deranjant era cand mai imi faceau altii asa,dar le-am zis sa inceteze si nu i-am mai bagat in seama, iar ei au incetat! Deci daca ai vrea sa fii cu cineva care te place doar pentru sani si fund, e problema ta, dar lumea te va eticheta si tot tu vei avea de suferit! Si nici baietilor nu le place sa ii apuci de jucarie, crede-ma!

| ღcamyღ a răspuns:

Si mie mi se intampla cam la fel plac un baiat si el imi da palme la fund si ma ia in brate dar eu zic ca atunci cand te va mai lua de fund sau iti va mai da palme sa nu stai sa il plesnesti ca altfel va crede ca esti curva.
Sper ca te-am ajutat!

| Alexandra_Costache_1997_5Bqv a răspuns:

Pai si mie imi face tot la fel baiatul de care-mi place.dar cand nu il mai poti suporta spune-i sau cum ai zis tu plesnestel.si daca intreaba dc l-ai plsnit poti sa-i spui dc.da? asa ca fii increzatoare in acest sfat :* tongue happy