| DanaDanaDana a întrebat:

Decii imi place de un baiat de muult timp.Am fost cu el.ne-am despartit din cauza altei fete...ne-am certat urat de tot.
appoi ne-am impacat.sincera sa fiu cred ca a uitat-o pe fata aia.de care era indragostit nebuneste.
apoi am mers intr-o excursie...
el a invitat in cabana unde statea pe o fata (anonim numele) si alta si pe mine si alti baietii...pe drum am stat cu alti baietii decat cu el. S-o suparat urat. m-o jognit nu m-o mai lasat. si tot se dadea la fata respectiva.si cand am fost impreuna la strand tot se dadea la ea. dar si inainte sa plecam. nsuh credeti ca o place pe ea sau pe mine?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pe nici una va foloseste pe aman2. as fi zis ca facea asta ca sa te faca geloasa dar se vede clar ca nu ii pasa nici de tine nici de ea.

| WooLove a răspuns:

Si raspunsul este... Ce garantie ai tu ca nu o sa iti faca si a 2-a oara la fel?

| smile a răspuns:

Buna!
Ceea ce cred eu este ca vrea doar sa te faca geloasa.Intr-un fel sa te,, pedepseasca'' pentru ca pe el l-ai lasat deoparte si ai stat cu acei baieti.Cred ca te place pe tine...insa nu era cazu sa te jigneasca...acum sincer asta inseamna nesimtire.
Vorbeste cu el si explica-i situatiahappy
Succes!

| RimePeHartie a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te faca geloasa, in locu tau m'as preface ca nu vad sau ca nu imi pasa. Asta ii doare mereu, indiferenta! Daca vede ca nu il bagi in seama o sa mai continue putin si o sa se opreasca dar daca vede ca fata aceea ii raspunde la avansuri o sa incerce ceva la ea ca doar nu e prost. Ori discuti cu el despre asta si il intrebi care e treaba ori te prefaci ca nu iti pasa si lasi lucrurile sa vina de la sine. E decizia ta! Succes

| GabrielaSandica a răspuns:

Eu il vad din cate mi ai zis tu, unul care se secrede prea frumos si daca te jignit iti spun de acum gasesteti alt prieten si fa in asa fel sa nu te mai vezi cu el deloc. Daca el se da la alte fete de fata cu tine, cand nu e cu tine ce face cu ele?
Nu te merita.