| TrixiLestrange a întrebat:

Decurand, am descoperit in portofelul iubitului meu o poza cu fosta lui iubita, si nu stiu ce sa cred. Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Nu cred ca a uitat-o.Sa fim seriosi, utilizam portofelul deseori.De atatea ori nu a vazut poza, nu stia ce se afla in portofel bla bla? No way! Cere-i socoteala, spune-i ca nu este ceva normal este in relatie cu tine, cum se poate asa ceva?

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pune-i o poza cu tine in loc

| Sihastrul a răspuns:

Tzt,tzt,tzt...si curiozitatea asta bat-o vina, uita de ea, hartiuta aceea iti produce probleme fara sa ai nevoie de ele. Pierde increderea in tine de-i spui ca i-ai cotrobait prin portofel si-l faci sa se gandeasca la calitatile fostei.De-i statea mintea la ea nu era cu tine.

| DyNo a răspuns:

Este posibil sa o fi uitat acolo.

| neutrino a răspuns:

Arata-i ca si tu meriti sa te tina in portofel.

| Necunoscut112 a răspuns:

Mie nu mi se pare grav, poate doar nitel anormal.si eu am 3 poze cu fosti in portofel +una cu colega-miu,+una cu cumnate-miu big grin nu simt nimic pentru niciunul dintre ei, in afara de respect pentru ca au fost persoane care au insemna f mult pentru mine ca m-au modelat etc...

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Exista doua variante:
1.Inca sa mai tina la ea!
2.Sa fi uitat acolo poza!
Ar trebui sa vorbesti cu el!
O zi buna!

| XatomisX a răspuns:

Eu zic sa ii dai foc.......prietenului tau laughing))))

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Dar tu de ce il scotocesti prin portofel? Poate o uitase pe acolo, poate nu o returnase fetei ....cine stie?

| TrixiLestrange explică (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Nu am gasit-o...el mi-a aratat poza