| Dreamy_3698 a întrebat:

Despre ce va place voua, baieti, sa disc cu fetele? ce anume si de ce?

5 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Depinde de fiecare baiat.
dar banuiesc ca nu prea vorbesc despre telenovele, filme romantica, cosmetice, reviste pentru femei, nu stiu ce magazin super care are nu stiu ce reduceri la nu stiu ce rochita foarte frumoasa.
bine.sunt cativa care discuta si despre asta.
ori din plictiseala, ori sa le faca pe plac fetelor, ori chiar le place

| EuCuTine a răspuns:

Eu in general vorbesc deschis cu fetele si cu baieti despre totul.

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Rapid, Napoli, Hajduk Split, Partizan belgrad, Macclesfield, Sportl studentesc, Rapp, Graffiti, rapid-steaua 5-1

| hsr a răspuns:

Pai depinde de fata. Daca imi este prietena buna cam despre orice, daca este o fata pe care o plac atunci incerc sa o cunosc, ce-i place ce nu, etcbig grin

| Pomar a răspuns:

Personal despre orice subiect care nu implica cosmeticele, ca acolo is praf laughing
In fine trebuie ca si fata sa fie destul de desteapta ca sa poti vorbi cu ea altceva in afara de vreme...