| Lucylucy2018 a întrebat:

Doctorul ginecolog își poate da seama de data exactă a dezvirginarii?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, daca este foarte recenta, fiindca se vede himenul ranit proaspat.
Daca dezvirginarea are peste 1-2 saptamani, nu se mai poate aproxima/

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu poate. Poti sa ii si spui ca esti virgina, ca nu o sa stie. Nu e ca in filme sau cum se vorbeste pe diverse site-uri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, ca doar nu este ghicitor, doar daca i spui tu atunci stie si el, dar daca tu nu i spui acest detaliu intim el nu poate ghicii.

| ywar a răspuns:

Daca te-a dezvirginat medicul ginecolog, o sa stie cu precizie matematica momentul la ora si secunda. Ziua e prea banala.
Macar medicul ginecolog dezvirgineaza pacientele..intreb ca pe la 18.00 am o dezvirginare in program si as fi fost interesat sa-mi spuna exact cand e momentul potrivit.

| Crackman a răspuns:

Nu

| suntgay2345stefan a răspuns:

Posibil

| PiratulFantastik a răspuns:

Da, pentru ca este cititor de meserie in gogosi

| Caisăverde a răspuns:

Din câte știu maxim poate să vadă o (scuză-mi felul de a ma exprima) gaură mai largă. Dar data nu. Nu e Nostradamus.