| samuela a întrebat:

DOI iNDIVIZI MAU AACOSTAT. Eram intr-o seara cu prietenul meu.Cand ne-am sarutat pana sa plecm el mi-a bagat mana sub bluza iar eu am inceput sa gemsad. Eram atat d entuziasmata incat i-am zis sa ma mai sarute odata (in timp ce eu incercam sa ii bag mana in pantaloni). El atunci sa intors si a plecat. A doua zii el a vb cu prieteni lui despre ce am facut si mi-a dat papuci.Seara un prieten d al lui (cu care am vrut eu sa mi-a trag mai de mult) m-a intrebat da vr sa fac sex cu el ca asa i-am zis.De Atunci toata lumea dupa strada ma considera O CURVAangry. HELP nu stiu ce sa mai faccryingcrying va rog mult ajutati-ma. Daca fac sex cu el ma mai considera lumea curva?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Sunt doua feluri de curve: proaste si destepte. Din nefericire pentru tine, nu te numeri printre cele destepte.winking

13 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Vei ramane c#rva si daca te f#ti cu ala, si daca te f#ti cu mai multi. Felicitari, e timpul sa treci la actiune, poate devii si pornstar.

Răspuns utilizator avertizat
| summer12 a răspuns:

Wildthing.de acord cu tine.chiar ai mare dreptate.dovada faptul ca ai si primit fundita pentru acel compliment laughing

| dani_3310 a răspuns:

Da. u ar tb sa stai in banca ta si sa incerci sa-ti faci o reputatie noua.si sunt sg ca prietenul tau ar vrea sa te incerce sa vada daca ai putea sa faci asa ceva cu alt cineva daca sar desp de u.eu zis sa continui o viata norm sa vezi ce se intampla. Succes love struck

| robert123 a răspuns:

Intrebarea asta e pusa la misto? da normal ca o sa te considere o cu$va de ce ii bagai mana in pantaloni? si tu erai impreuna cu el si te gandeai sa ti-o tragi cu altu? go on the belt

| Primo a răspuns:

happy laughing da dupa parerea mea esti o CURVA happy dar asta nu e intotdeauna rauu cel putin pentru barbatilaughing

| alexX0otso a răspuns:

Chiar daca ve`i face sex cu el lumea nu`si va schimba parerea. Asa cu i`ati gandu de la asta nu merita sa faci asa ceva. Daca pe viitor nu ve`i mai fi implicata in asa ceva lumea isi va schimba parerea fata de tine. Sper cu te-am ajutat.

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Da. te mai considera

| manolache_1097 a răspuns:

Mai are rost sa-ti zic...Esti o curvă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cur-va proas-ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par Sca... Noi ne simtem bine, si ne d-am drumu' in u laughing

| BooGy96 a răspuns:

Samuela esti proasta...Noi ne simtem bine si ne dam drumu in tineeelaughing)))