| b00m a întrebat:

Dragi prieteni TPU, m-ati ajutat enorm de mult. Totusi ma framanta ceva. Baiatul pe care il plac, Teo, e cu doi ani mai mare ca mine, e cu aproximativ 10 cm mai inalt, nu are prietena, ii stiu ID-ul, insa nu sunt prea convinsa ca e al lui, insa multa lume zice ca nu s-ar uita la mine. Dar a mai stat cu o fata, care acum e a saptea (eu a sasea, el a opta), o chema tot Denisa, e in liceu cu noi. Prietena mea zice ca as fi in stare sa-i vorbesc, sa-i cer ID-ul, nr de tel, iar intrebarea pe care o astept de la el (Vrei sa fim prieteni?) va veni de la sine. Totusi, poate vi se pare si voua o diferenta cam mare de varsta, dar, cum am zis si in alte postari, daca iubesti cu adevarat, nu conteaza diferenta de varsta. Va rog ajutati-ma cu un sfat. Cum pot sa-i vorbesc? Dau funda. Mersi mult pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| teroalex008 a răspuns:

Iti sugerez sa te duci la el in clasa si zici ca te-a trimis diriga de exemplu sa il intrebi cati ani are pentru catalog sau ceva de genul dupa care i spui auzi ca tot am foaie si pix imi dai si mi-e idul tau laughing si sigur tine.

1 răspuns:
| teroalex008 a răspuns:

Auzi a tinut faza? big grin