| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Salut, am trecut clasa a 8-a si mi-am facut o prietena care a trecut a sasea si prietenii mei(mai mult prietenul meu) zice ca e prea mica si ca nu e ok, dar diferenta de varsta e de 2 ani nu e asa mare.

Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| littledevil4ever a răspuns:

Dacă îți place compania fetei nu contează câți ani are ea și câți ani ai tu. Nu ar trebuie ca prietenul tău să-ți influențeze viața socială cum nici tu nu trebuie. Fiecare cu cercul lui de prieteni.