| mnbv a întrebat:

Dragi utilizatori TPU nu stiu ce e sexul oral si vreau sa-mi spuneti cu lux te amanunte.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.seximus.ro
Vrei să inviţi pe cineva sau să impresionezi?
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In principiu, stimularea organelor genitale ale sexului opus, in scopul obtinerii de: erectie rapida, placere, excitatie maxima, orgasm, ejaculare! sau re-trezirea lui Jonnny pentru inca o partida!

Mai poate avea si valente mai simple, ca explorarea si cunoasterea zonelor intime ale celuilalt, a vedea cum reactioneaza, cat rezista, ce gust are, cum se manifesta gestico-corporal si sonor la faza, daca tipa, musca, zgarie sau se urca pe pereti!

Mare atentie la igiena impecabila a mainilor, (cu unghiile scurte si proaspat spalate inainte de joaca) cat si a zonei intime!

Pentru alte detalii, vezi si rapunsul meu tematic, de acum cateva zile, si arhiva TPU! + internet!

| Zady a răspuns:

Sexul oral inseama atingerea organelor genitale(penis/vagin) cu limba, cu buzele si tot felul de alte joculetze perverse care fac din partida de amor o placere imensa si care face sa para ca nu are limite.