| liluxyx1 a întrebat:

Dragilor,ajutati-ma va rog cu un sfat. Mi-am pierdut de curind virginitatea. Nu sunt rusinoasa de fire,dar totusi, mi-e cam rusine sa scot sunetele alea,adica sa imit orgasmult, si nu stiu de ce. Prietenul meu doar m-a intrebat de ce sunt atit de rusinoasa..Cum pot sa trec peste asta?

17 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Tu ai 15 ani?!

| ywar a răspuns (pentru Doηηa):

Iti inchipui ca da... eu in 1998 imi pierdeam un om drag si nu eram om si asta la 15 face ca toti dracii in dormitor si vrea sa mimeze orgasmul ca-n filmele porno. Ciudata generatie! si cand te gandesti ca astia o sa ajunga in parlamentul Romaniei, in spitale ca medici, in avocatie si lista poate continua...

| Doηηa a răspuns (pentru ywar):

Și eu am tot 15 ani, dar diferă gândirea de la persoană la persoană.
Mie îmi stă gândul doar la liceu, facultate și o viitoare profesie de avocată! Nu fi pripit, mai sunt și excepții.

| ywar a răspuns (pentru Doηηa):

Putine, Bianca, putine! in meseria me vad tot mai putini tineri dornici sa invete si sa isi construiasca pe puterile lor o cariera. Argumentul banului a devenit aproape o religie si se pare ca si un mod de viata. Poate o fi varsta mea de vina. Am dublul varstei tale si inca ceva anisori.

| liluxyx1 explică (pentru ywar):

Nu,n-am 15 ani.winking am vrut sa pun '1994' dar imi zicea ca e ocupat.winking Deci am pus la nimereala.Cred ca mai intii ai astepta un raspuns, si dupa te-ai da cu parerea.

| liluxyx1 explică (pentru Doηηa):

Am 19.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

Esti exemplul perfect ca intelepciunea si inteligenta nu se dezvolta neaparat o data cu varsta. Aberezi din amintiri si apoi iti mai si impartasesti frustrarile pe aici, ca un octogenar obosit de sine.

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Nu-s octogenar! Cred ca nici nu cunosti termenul, dar ca sa capeti popularitate deh, il folsesti si tu; ai citit almanahe!
2. Am dreptul la opinie si ceea ce am scris eu e valabil pentru specii insalubre de adolescenti semianalfabeti care au bacul luat -- deh, elevi eminenti de nota, 6 -si nu numai.
3. Nu e treaba ta sa apreciezi inteligenta si intelepciunea altora. Probabil ca tu esti foarte popular pe strada ta fiind un smardoias de cartier care se da pe net. Posezi precar limba romana - am citit raspunsurile tale - si nu impresionezi cu sfaturile pe care le dai. Is mai dur, asa este! dar spun verde in fata. Toate astea sunt nascute dintr-o experienta de viata mai mare sau mai mica.
Asa ca inchide gura sa nu iti intre musca daca nu vrei sa si-o bage altii pe a lor in gura ta!
Acum poti sa ma porcaiesti cat vrei ca nu o sa iti mai raspund!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

1. Nu am spus ca esti octogenar, te-am comparat cu un octogenar, credeam ca diferenta nu e atat de subtila incat sa fie nevoie de explicatii suplimentare. De asemeni nu stiam ca aici e un concurs de popularitate, clar avem viziuni diferite despre ce se petrece pe acest site. Gluma cu "almanahe" e inca un indiciu asupra faptului ca esti sec si trist, nu te mai uita atat la televizor.

2. Admit ca ai dreptul la opiniile tale amare si, desi cel mult modeste intelectual, nu ele sunt problema. Problema e modul grav in care le spui si greutatea artificiala pe care incerci sa le-o conferi, de parca ai strans la san toata intelepciunea umanitatii in cei cativa ani de polutii intelectuale. Tu esti doar un mediocru care isi varsa amarul pe aici dupa ce face legatura cu niste evenimente din propriul trecut, nimic mai mult.

3. Evident ca nu e treaba mea sa apreciez inteligenta si intelepciunea altora, cum nu e nici treaba ta sa dai sfaturi pe aici. Daca oamenii si-ar face doar treaba lor si si-ar vedea de treaba lor, inca am trai in epoca de piatra. Nu sunt un smardoias de cartier si nu am sustinut niciodata ca as fi doctor in gramatica limbii romane, iar sfaturile mele chiar daca tu nu le apreciezi sunt mai la obiect decat labareala ta semi-docta, care nu face decat sa-ti scoata in evidenta lipsurile. Nu esti mai dur, esti doar anost si fad. Experienta ta de viata e in van fara capacitatea intelectuala de a vedea dincolo de aparente. Vorbesti exclusiv in stereotipuri, esti mai previzibil si plictisitor decat un pumn de tarana. Incheierea mai mult decat penibila pentru o persoana de varsta ta, imi da dreptate. Nu te voi jigni la randul meu, gratuit. Jignirile mele vin doar cu argumente, asa ca nu iti voi intoarce serviciul.

Eu nu am nici o problema cu tine, ca sa fim intelesi si nici nu ti-as fi rezumat caracterul la ce am spus mai sus daca nu ma provocai sa fac asta. Termina cu aerele de oracol si apucaturile de primadona, daca vrei sa ajuti, ajuta, daca vrei sa faci misto, fa-o, dar las-o mai usor cu atitudinea de mare intelep cand, evident, nu esti.

| Alcyon a răspuns:

Trebuie sa faci ce simti si atat. Cum adica sa imiti orgasmul? Pai ai orgasm sau nici tu nu stii ce-i cu tine?

| Foxyyyy a răspuns:

Sa imiti orgasmul? Daca-ti place suntetele vin de la sine, fie ca esti rusinoasa sau nu.

| liluxyx1 explică (pentru Foxyyyy):

Sunetele eu vreau sa le "produc", simt nevoia, dar mi-e rusine...

| NewTextDocument a răspuns (pentru liluxyx1):

Tu practic de contrazici in ceea ce zici. Pai ori vrei sa il imiti, ori simti nevoia. care-i faza?
Iar referitor la discutie, eu zic ca tu esti stapana pe tine. Acum baiatul daca vrea sa auda ograsme sa isi bage castile in urechi sa sa bage o inregistrare. Niciodata sa nu faci ca altii, ca esti luata de proasta. fi stapana pe tine si fa-i cum vrei tu si cum simti tu. Nu pune botul la toate preferintele altora.

| mada1820 a răspuns:

Atata timp cat nu ti-a fost rusine sa te culci cu el nu ar trebui sa iti fie rusine nici sa scoti "sunetele alea"!

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Parerea mea e ca "sunetele alea" nu sunt chiar atat de importante doar ca il exciti mai mult pe partenerul tau tongue

| liluxyx1 explică (pentru Boss_Ionut_1999):

Pai da, asta si e problema. vreau sa-l satisfac big grin

| Boss_Ionut_1999 a răspuns (pentru liluxyx1):

Pai atunci lasa rusinea de o parte inchide ochii si imagineaza-ti ca esti doar tu cu el si traiesti cele mai frumoase clipe big grin