| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor, dupa o perioada de "no contact" (nevorbit, nepostat), am reluat legatura cu fostul. I-am scris un mesaj, iar el mi-a raspuns, frumos si politicos, dar am incercat sa vorbesc mai mult cu el si imi raspunde monosilabic. Sa incerc sa duc conversatia la un alt nivel sau sa il las in pace? El pe mine nu m-a intrebat nimic, doar mi-a raspuns..deci? Va multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baiatul nu mai este singur. Se pare ca nu te mai vrea.

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca nu mai vrea nici o relatie cu tine.
Chiar nu vezi ca nu este interesat deloc de tine, din lipsa lui de raspuns si lipsa totala de interes, fata de tine?

| alexalx1234 a răspuns:

Chiar nu înțeleg de ce vă tot întoarceți la foști. Nu degeaba se numesc foști. Ăla a trecut peste, iar tu ai rămas obsedată de el. Caută un băiat care să te iubească și renunță naibii la fost că după apari pe aici cu întrebări de genul "De ce toți bărbații își bat joc de mine?".

| Aditu94 a răspuns:

Wow.ce norocosi sunt unii barbati.ii cauta fostele, ii cauta femeile..tare..pe mine nu ma cauta nimeni, eu le caut si primesc eject din start..morala povestii tale : daca nu esti dorit, nu dori la randul tau..ai incercat, ai dat curs, daca el e indiferent e limpede ca ori are pe cineva ori nu mai e atras de tine si efectiv vrea sa il lasi in pace..de ce crezi ca raspunde in zeflemea? tomai ca sa te irite, sa te dezguste, sa te raneasca..hei baiatul asta nu e de tine, nu te vrea fericita ci sa te vada plansa in pumni, disparata ..nu e de tine..veziti de treaba, barbati pe lumea asta mai sunt..nu te uita dupa cei care au aceeasi polaritate ca a ta, mai rau te vor distanta si te vor ranii, cauta magnetul care sa aiba polaritate diferita de a ta si care sa te doreasca..acorda atentie barbatului care te vrea si iti da curs.

| KR0N5TADT a răspuns:

Unde să mai duci conversația când este evident că nu ești dorită? Mesajul lui este clar: nu mă mai deranja.

| ciuperca008 a răspuns:

Nu mai sta dupa fost. Exista baieti ca lumea care va asteapta si v-ar pretui si voi umblati ca niste carpe dupa fosti.

| Kranci123 a răspuns:

Trebuie sa mergi mai departe si sa uiti, gaseste pe altcineva. Vorbeste cu Aditu94! pare baiat nefe dar okay!

| Mititica12 a răspuns:

Lasă-l si mergi mai departe
Nu merita sa stai dupa cineva in viata
Viata merge înainte cu bune si cu rele