| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce ma masturbez mi se micsoreaza testiculele acum nici nu se mai simt.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Asa este normal. Uneori se pot retrage complet in scrot. Fii linistit este normal sa se intample asa.

| enevasile92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si in cate zile isi revine?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se golesc de spermă de aceea se micsorează, dar stai linistit ca se umple la loc, si din nou le vei simtii.

| Hitback a răspuns:

Cu laba nu e de gluma are simptome urate precum : chiorârea, cresterea parului in palma si atrofierea creierului. ai noroc ca esti la inceput.

| Coquineagra a răspuns:

De la atata laba le-ai aruncat in neant