| dEutSa_8892 a întrebat:

Dupa ce-ti dai seama ca un baiat e >excitat?big grinlaughinghappy-

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Sufla mai repede si incepe sa t atinga mai, mai,...

17 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

In dreptul slitului vezi o anumita portiune dezvoltata. i se dilata pupilele, zambeste a prost laughing, te doreste e tandru, are chef de tine.

| anonim a răspuns:

Citind aceste raspunsuri, tocmai mi-am dat seama ce anume vorbesc fetele intre ele.de fapt, daca mai aveam vreo indoiala, tocmai ati reusit sa mi-o risipiti.big grin

| Zoombe3 a răspuns:

Poate sa fie excitat si sa nu se vada erectia, banuiesc ca nu ai de gand sa-i bagi mana in pantaloni sa vezi de are sau nu. De cele mai multe ori : pupile dilatate, tremuraturi la nivelul mainilor, roseata, transpiratie, stagacie (daca se comporta anapoda, nu inseamna neaparat ca e cretin), si multi baieti extraordinar de timizi, vor fi tentati sa te evite, pentru ca tu sa nu observi ce se petrece cu ei.

| bismark65 a răspuns:

ERECTIA ERECTIA ERECTIA si o striga pe mama lui

| meioana a răspuns:

I se benocleaza...si incearca sa te dezbrace cat mai repedelaughing... nu cumva sa ajunga la altceva din...

| dEutSa_8892 explică:

laughing normal ca n-o sa-i bag mana in pantaloni rolling on the floor...time out

| dEutSa_8892 explică:

laughing) multumesc zazu laughing " elementul nu mai are loc in pantaloni" laughinglaughing))))

| poliana a răspuns:

Are erectie. este mai simplu ca la fete

| maitreyi a răspuns:

Pai asta nu ai cum sa stii dar cred ca mananca mai mult cand sunt excitati

| nicoleta_7357 a răspuns:

Mai Deutsa, asta depinde de baiatul respectiv. Poate devenii fastacit, transpirat, se roseste, si de aici toate celelalte lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ridica ...nivelul politic...sufla mai repede si miscarile sunt precipitate. unii chiar isi pierd controlul.violatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o sclipire"ciudata "in ochi, buzele isi maresc volumul si devin apetisante, muschii se contracta la atingeri usoare si uitam ce era mai important... elementul nu mai are loc in pantaloni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa tarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii creste nasu' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi atunk cand simti ceva tare sub centuratongue

| the_rapper a răspuns:

Pai daca te uiti mai atenta la pantaloni... Vei observa... laughing