| Larisamonica a întrebat:

După menstruație am observat ca îmi curge un lichid, ce poate fi, e normal?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sange, ce altceva ar putea fi?

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci este secretie vaginala.
Iar daca are miros urat, poate fii amestecata cu o infectie bacteriana.

| dullcat a răspuns:

Ce fel de lichid? Trebuie sa oferi mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti la ovulatie si este normal sa curga un lichid, de obicei femeiile dupa menstruatie sunt in perioada fertila cand pot ramane foarte usor insarcinate daca au contact sexual, si acel lichid care curge este semnul ca tu esti in perioada fertila adica esti la ovulatie si daca faci sex ne protejat cu ejaculare in vagin ramîi imediat gravidă, ce varsta ai? Multa sanatate si o zi frumoasa.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai CristiDinBucuresti, de cate ori ai fost la ovulatie si de cati ani ai menstruatie? Serios acum, abtine-te sa dai raspunsuri pentru femei, daca nu ai habar.
Abtine-te sa intrebi cati ani au utilizatorii, ca nu esti la matrimoniale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel lichid este secreție vaginală. Nu-ți face griji, e perfect normal.