| anonim_4396 a întrebat:

Dupa operatia de fimoza penisul se mareste dupa operatie?
Pentru ca eram in spital si unu care a iesit din sala de operatie dupa operatia de fimoza a zis ca are penisul mai mare.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu este adevarat. Dupa operatia de fimoza poti sa-ti decalotezi penisul complet.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, e doar o iluzie optica determinata de faptul ca a fost ras in zona respectiva si ca, in general penisul circumcis pare mai mare.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e adevarat.V-a luat de fraieri.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a pacalit, sau pur si simplu asa i s-a parut si lui. Penisul ramane identic ca marime, doar ca dupa operatie iti vei putea admira "barbatia" in intreaga ei "maretie".

| Mussette a răspuns:

Era bandajat si parea mai mare. Albul mareste. rolling on the floor