| RealKing01 a întrebat:

E adevărat că daca iau pastile de marit penisul rămân cu sabia moale și nu mi se mai scoală sau e ceva normal?

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Stii ce este adevarat? acea ca nu exista nici un fel de ceva ca sa se mareasca penisul! Cum il ai folosestete de el totul este pe cale ereditara.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nu exista pastile de marit penisul, ca de existau nu mai avea nimeni pe pamant cu penis de 10-12 cm, toti avandu-le pana la genunchi.

| mihai69 a răspuns:

În mod sigur rămâi mai sărac.

| helpforyou a răspuns:

Categoric. În plus o să îți creeze mari probleme în viitor.

| RealKing01 explică (pentru helpforyou):

De unde știi? le-ai testat? sau știi doar din auzite?

| helpforyou a răspuns (pentru RealKing01):

Bineinteles ca nu am cum sa le testez. Doar cei fara educatie si cultura pot crede baliverne de gelul "iau pastile si imi creste intr-o ziu cat altii in 7 ani"
Spre deosebire de tine, eu ma documentez si citesc foarte mult. Deci stiu cand trebuie si este indicat sa testez eu personal si cand la pe altii sa o faca si eu sa benefiziez de rezultatul lor.

Hmmm... se cheama cumva, dar... din politete ma opresc aici.

| Fantaspirit a răspuns:

Nu se scoală, nu ramai cu sabia moale ( dar nu se știe), cert este că vei rămâne mai sărac și vei avea probleme cu ficatul. Sunt o escrocherie pastilele, pompele și gelurile.

| albeibrianna a răspuns:

N o sa mai poti sa faci copii. ti s-a stricat sperma si daca faci copii ies deformati