| xddddddd01 a întrebat:

E bine sa intrebi o fata dacă se masturbeaza? Adică nu se va supăra sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Frate, raspunsul este simplu nu conteaza ce spui, conteaza cine spune si ce spune.
De obicei fetele refuza sa vorbeasca despre indimitatea lor nu de rusine si de teama sa nu fie judecate.
Presupun ca vrei sa afli adevarul daca ea se masturbeaza sau nu, ci mai putin daca se supara sau nu.
Depinde ce esti tu pentru fata respectiva, daca esti strain o poti intreba asa ca curiozitate si sondaj sa afli parerea si ea iti va da un raspuns.
Daca esti pritene, amic o poti intreba in gluma sau in serios.
Merge mereu expresia Tu ai auzit la televizor ca masturbarea este sanatoasa?
Vezi reactia ei pe fata abia atunci vezi daca o face sau nu.

Daca este rusinata nu a facut-o niciodata, daca este deschisa si rade a facut-o ciar daca nu recunoaste.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da de aia nu poti tu sa dormi noaptea daca se masturbeaza ea sau nu. E fix problema ei, nu a ta

| Violleta2022 a răspuns:

Cand te gandesti la o asemena intrebare, puneti-o tie intai!
Cum crezi ca te-ai simtii daca o fata te-ar intreba daca te masturbezi? Nu ti-ar fi rusine sa-i raspunzi?

| mihai69 a răspuns:

Nu e nici bine, nici rău. E doar nepotrivit, în afara cazului că discutați împreună despre sex și sexualitate și sunteți destul de buni prieteni ca să vă dezvăuiți „secretele" intime.

| Andreeush a răspuns:

Depinde cât se mult vă cunoașteți.
Nu e frumos să întrebi o străină.

Răspuns utilizator avertizat
| Horus35 a răspuns:

Nu, nu-i ok să invadezi intimitatea și spațiul personal. Arată lipsa de respect față de persoana respectivă.

| RAY a răspuns (pentru Horus35):

Depinde si de cat de bine va cunoasteti, e ceva intim

| Horus35 a răspuns (pentru RAY):

Dacă va cunoasteti îndeajuns de bine, nici nu e nevoie sa intrebi pentru a ști cu exactitate.winking

| RAY a răspuns (pentru Horus35):

Da asa e

| Cioboteanu_Tudor_1982 a răspuns:

Intreab-o pe mama ta

| herrypotter a răspuns:

Da, asa ma cerut pe mine iubi in casatorie