| anonim_4396 a întrebat:

E posibil ca la primul contact sxual neprotejat sa ramii insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca este neprotejat, riscul este maxim la primul contact sexual, fiindca se pot produce ovulatii spontane.

| elasexygagica a răspuns:

Da

| kaylla a răspuns:

Nu are importanta ca e primul sau al 5-lea oricand poti ramana gravida. Totul depinde de organismul fiecaruia!

| Banannie a răspuns:

Normal ca e posibil.

| SexGirl1921 a răspuns:

E posibil la oricare contact sexual sa ramai.mai ales la acelea cand el isi face placerea aia scarboasa de a ejacula in tine

| 162253 a răspuns:

Da...e posibil, depinde daca partenerul a ejaculat sau nu...