| anonim_6979 a întrebat:

E posibil sa fi ramas insarcinata chiar daca mi-a venit ciclu

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Da! nu lasa incertitudinea sa te macine. fa un test, o vizita medicala. ceva

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, cam in 20% dintre sarcini apare in prima luna o sangerare care simuleaza menstruatia. Un test de sarcina din urina de dimineata iti va clarifica problema.

| ioanaa a răspuns:

Da, se numeste ciclu peste sarcina. O vizita la medic te-ar lamuri exact. Pupici

| kh1ss a răspuns:

Un test e mai sigur

| kh1ss a răspuns:

Un test e mai sigur

| gabimaris a răspuns:

Da, este posibil, pentru siguranta consulta un medic ginecolog, el poate face eventual si o ecografie si se poate pronunta! felicitari!

| mioara a răspuns:

Depinde de imprejurari

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un test de sarcină este cel mai la îndemână.
Și o vizită la medicul ginecolog este bine venită pentru sănătatea aparatului genital.
Pa, pa.