| mf1 a întrebat:

E posibil sa ramai insarcinata daca ai facut si ti-o venit ciclu?

Răspuns Câştigător
| tatiana_1571 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata

| mf1 explică (pentru tatiana_1571):

Si euu tot asa jtiamm ca nu aii cumm numa am mai vazut intrebari de genu pe TPU si unii ziceauu probabil, fa-ti mai bine un test de sracina, si vroiamm sa fiu mai sigura. oricum am folosit preservativ...mersii pentru raspuns

5 răspunsuri:
| adryana_6040 a răspuns:

Poti ramane insarcinata chiar daca a venit ciclul, nu este regula desigur, daca actul sexual s-a consumat cu 5 zile sau mai putin, inainte de venirea ciclului.Depinde de organizm

| condru a răspuns:

Depinde cand ai facut-o...in ziua in care ti-a venit sau cu o zi sau doua inainte?

| mf1 explică (pentru condru):

Am facut si dupa 1 saptamana, 1 saptamana jumate mi`o venit

| condru a răspuns:

Nu ai cum daca ai facut cu o saptamana inainte si mai ales ca ai facut cu protectie...