| gabita_1593 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclu de o saptamana e posibil sa fi ramas insarcinata? va rog frumos da ti mi un raspuns...mersi mult

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Daca ai facut neprotejat da...

6 răspunsuri:
| 0000anonim0000 a răspuns:

Daca nu ai facut sex, nu ai cum sa ramai. Poate fi doar o dereglare hormonala. Funda?

| Aanyaa a răspuns:

E foqrte posibil sa ai o intarziere de la derglarile hormonale, dar pentru orice eventualitate mai bine iti iei un test de sarcina

| Mashiro a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat si prezervativul a curs sau era rupt nu ai luat nici pilule da e foarte posibil

| NoName_9128 a răspuns:

Daca nu ai facut nimic inseamna ca nu are cum. Daca ai facut sex neprotejat si nu ai luat nici anticonceptionale e posibil.:S

| soloyo a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat da, sper sa nu

| gabita_1593 explică:

Am facut neprotejat...