| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa fiu insarcinata daca am facut 3 teste de sarcina si toate au fost negative?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depind ecand ai facut testele, daca le-ai facut dupa 5 saptamani de la ciclul anterior, atunci sunt corecte, daca le-ai facut inainte, sunt incorect facute si posibils a fii si insarcinata.

| alexandru0sorin a răspuns:

Da man, mai ales daca ai facut testele acum multa vreme si intre timp ai mai avut contact sexual.

| Claramars a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Contactul secual neprotejat a avut loc in 7 iunie. De atunci nu au mai fost altele. Si am facut 3 teste si toate au fost negative

| alexandru0sorin a răspuns (pentru Claramars):

Na eu zic daca esti inca nesigura sa mai faci un ultim test acum. daca ese si el negativ e gen imposibil sa fi insarcinata si ar trebui sa iti permita sa te relaczezi.

| Lorena7712 a răspuns:

Testele de sarcina se fac dupa MINIM 3 saptamani de la actul sexual si de preferinta dimineata. Daca ai respectat conditiile astea si ai facut 3 care au iesit negative, nu ai sanse sa ramai insarcinata.

| Adrian_Dragu_1969 a răspuns:

Posibi.urmareste ciclu menstrual