| XtremeScout5692 a întrebat:

Este normal la 14ani să o am de 17 cm?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau de 17 cm in lungime poate fi considerat sau apreciat ca fiind normal, exact la fel cum si inaltimea unui baiat de 14 ani poate fi de 160 cm sau de 185 cm. big grin

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varstei in concluzie tu trebuie sa ai 28 cm

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mintea sau ce ai de 17 cm nasul?laughing

| Emilian65 a răspuns:

Este cam mare pentru varsta ta dar, nu ai ce face. El va mai creste pana pe la 18-20 ani.

| Sofer a răspuns:

E normal. Ai un penis într-adevăr destul de mare.

| LPCTSTR a răspuns:

Chestia este: noi daca ti-am spune ca nu e normal, ce-ai face? Te-ai apuca sa-l tai, sau ce? laughing
Ce vreau sa spun este ca opinia noastra nu este numai irelevanta, dar ele nici n-ar schimba ceva.

| Pantagruel a răspuns:

Esti in medie, nu e mare.

| Stochel a răspuns:

Este foarte bine dar Asa dotat sa fii? Dar sa o si folosesti daca esti asa bine succes

| Tputalk a răspuns:

Este perfect normal. Și eu sunt apropiat de vârsta și e mai mare. Ar trebui sa fii mândru de ea. Dacă vrei sa vb dm pe insta tputalk

| ConcuRobert a răspuns:

Da spre expemplu eu o am de 20 la 14 aproape 15, este perfect normal!