| nessa98 a întrebat:

Am 1, 61 cm, 41 kg si 14ani.
E normal?big grin
Incerc sa mai adaug citeva kg dar nu se primeste. Ce sa fac?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti cam slabuta, ia niste vitamine

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

La inaltimea ta iti mai trebuiesc cateva kg in plus, iar pentru ingrasare, daca nu reusesti in mod natural iti recomand sa faci o cura de vitamine EuroVita Multiminerale, sunt foarte bune.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

| consilierultau001 a răspuns:

Sa mananci seara si cat mai gras dar nu exagera

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Exact la fel am si eu... si daca nu te ingrasi nu inseamna ca e ceva rau. ficatul tau este foarte harnic si sanatos... big grin big grin big grin la fel sunt si eu. incerc sa ma ingras dar nu pot. din familie in afara de tata eu mananc foarte mult big grin big grin nu poti face nimic big grin

| nessa98 explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Tu citi ani ai? 16?

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns (pentru nessa98):

Nu 14 ani big grin

| nessa98 explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Am intrebat pentru ca am vazut ca ai scris 1996 happy

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns (pentru nessa98):

Da am scris asa. pentru acum 4 ani cand mi-am facut cont pe facebook imi trebuia o varsta mai inaintata big grin happy

| nessa98 explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Aaa...okhappybig grin

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns (pentru nessa98):

Tu ai trecut vreodata de 41 de kg? big grin

| nessa98 explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Nusad dar tu?big grin

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns (pentru nessa98):

Da acum o saptamana am avut 41 si acum am 48 big grin big grin cred ca e geutatea oaselor. nu? big grin

| nessa98 explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Intr-o saptamana ai pus 7 kg? cum? zi si miebig grin

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns (pentru nessa98):

Am mancat multtt big grin. dar nu stiu. cred ca e greutatea oaselor sau mancarea mamei. e minunata big grin

| nessa98 explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Bravowinking Eu de cind incerc si nu mi se primestesad oricit as mincabig grinbig grinbig grin