| Markusfrtt a întrebat:

Este o fata care cred ca ma place insa nu stiu sigur. Eu unul cred ca ma place si zic asta pentru ca. Am observat ca se uita la mine. Ba chiar odata cand am trecut pe langa ea mi-a zis,, Buna" si i-am raspuns si eu. Apoi odata cand am trecut cu un prieten pe langa ea si o prietena de a iei, m-a intrebat/propus sa ramenem cu ele( prietenul meu inteleganduse bine cu amandoua, adica a vorbit cu ele etc). Ea mi-a propus mie iar prietena ei, prietenului meu laughing. Si imi mai lasa comuri la poze pe facebook din cand in cand. Deci ce credeti ce parere aveti? Ma place

5 răspunsuri:
| addaboom a răspuns:

Lol. Da, te place laughing. Eu sunt fată și cam așa reacționez când îmi place de un băiat. happy

| AmiRa33Rebeca a răspuns:

happy sunt multe sanse sa te placa! happy

| MskDesign a răspuns:

Normal ca te place.Inainte prietene.

| neutrino a răspuns:

Te place rau!

| dinumariiia9ir a răspuns:

Te place sigur