| KostyCool a întrebat:

Mie imi place de o fata. si nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea! Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Fii sincer cu ea spune-i ce simti tu cu adevarat si vezi daca si ea simte acelasi lucru si pentru tine, fa-o spune-i poate cand vorbiti voi sau nu stiu cand sunteti singuri intreab-o daca si ea te place, inainte sa fie prea tarziu

2 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Spune`i în faţă ce simţihappyAsta e singura metodă căre`i fetei îi vei ajunge la inimă.Să fii sincer! Nu să apelezii la alţii.Succes!happy

| Meow15 a răspuns:

Pai spune`i ca e frumoasa sau ceva de genu` si isi va da seama singurawinking. Atunci vei vedea reactia ei si vei sti daca si ea te place.