| anonim_4396 a întrebat:

Este pacat sa te uiti la filme porno, dar fara sa te masturbezi?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e sa ne luam dupa biblie e cam pacat[chiar daca nu te masturbezi]

| onasis1961 a răspuns:

Păi dacă nu ai relaţii sexuale Cu Manuela sau Palmela, atunci ce rost mai are vizionarea de filme porno? Du-te Satana la popă şi spovedeştete!

| Diux96 a răspuns:

Da..este pacat deoarece pacatuiesti cu gandul.

| Mihaela0011 a răspuns:

Conform bibliei, sa te gandesti la sex este de-acum un pacat(daca nu esti casatorit), daca esti casatorit, trebuie sa-l vrei doar cu sotul/sotia ta.Filmele porno la fel, nu-s binevenite, intrucat sunt prezentate scene care trebuie sa ramana o taina a celor doi.Masturbarea-la fel un pacat, intrucat placerea trebuie sa se obtine doar prin actul sexual a doi casatoriti.

| carelululu a răspuns:

Da

| atotstiutorul007 a răspuns:

Mare pacat. Tare fierbinti focurile iadului!

| Petrut_Balcu_1991 a răspuns:

Pai normal.te uiti degeaba.

| Koso a răspuns:

Da ai grija ca daca in axim 5 zile nu te uti la acel film si nu te vei masturba iti va creste un penis
intre ochi cu 8 testicule care sufla mustar