| PapushaBruneta a întrebat:

Eu am 18 ani si imi place de un baiat de 20 da lui nu ii place de mine. O data l-am prins in oras, eram cu 2 prietene si el cu un baiat si l-am sarutat straight face. Mi-a tras o palma si mi-a zis sa nu mai fac asa sad. Am mers acasa si am intrat la el pe FaceBook si avea poze cu diferite fete sarutandu-se. straight face Aiurea stiu, il cred acum un nesimtit nu stiu cum a putut sa-mi placa de el. Faza e ca acum e pretinde ca "ii place de mine". Si eu nu stiu daca sa-l cred sau nu. M-a invitat la el acasa si si-a cerut scuze pentru palma care mi-a dat-o. Eu l-am iertat si acum suntem impreuna si am facut un copil pe nume "Dildau". Credeti ca e un nume aiurea? Mama zice ca ii place O_O

Răspuns Câştigător
| piticapitika a răspuns:

Permite-mi sa rad rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
dildau? e vreo abreviere de la dildo? ce-ti mai place viata mamaieeeeee.

nici nu ma mir dc ii place mamei tale. se sustine afirmatia "asa mama, asa fiica". succes cu "dildaul" vostru. sa-l cresteti binelaughing)

revenind la subiect. aiurea este ca te-ai dus si l-ai sarutat asa, pe nepusa masa, si culmea te-a si plesnit.pai bine ti-a facut! te asteptai sa-ti dea altceva? nici nu stiu de ce mai intreb de fapt, ca e o intrebare cu raspuns stiut. rolling on the floor)

27 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ce-am mai ras...Marmota ce mai face? Ai pitiponcit-o si pe ea?

| Klepto a răspuns:

Troll detected.

| unknow a răspuns:

Vezi ca daca faci pe proasta, risti sa ramai asa!winking

| Honeybunny a răspuns:

laughing) buna asta. pana la faza cu copilu chiar credeam ca e pe bunerolling on the floor

| Mynewlifestyle a răspuns:

Cate prostii mai poti spune?laughing vezi ca asta nu e un site pentru prostii si intrebarile trebuie sa fie serioase las ca te trezesti u fara contwinking

| Ana94 a răspuns:

Dildău? surprise Eşti nebună? Cum să-i pui unui copil asemenea nume? Tu gândeşti măcar un pic? Doamne fereşte! Sper că-ţi dai seama că Dildău îi numele unui personaj în formă de penis din RObotzi, nu? Doamne...ce nume.Sunt atâtea nume în lumea asta şi tu îţi numeşti copilul Dildău? Tu te gândeşti măcar că atunci când copilul ăla va creşte ceilalţi vor râde de el? Şi nici nu mă miră că mamei tale îi place numele ăsta, poate că n-are habar ce înseamnă de fapt Dildău dar mă rog oh go on

| D0zzz a răspuns:

Am crezut povestea pana la faza cu "dildau". eu inteleg ca te simti de 18 ani, dar te uiti prea mult la desenewinking draga, pe site-ul asta spui lucruri adevarate, nu inventezi, mai ales sa-i dai unui copil nevinovat (care nu exista) un nume de penis laughing pe bune. eu zic sa fi serioasa.winking

| Anname a răspuns:

Dildau? pe bune?sad... iubita nu e rau.dar unii copii sunt foarte rai si vor comenta, iar copilul se va simtii foarte aiurea

| FoarteLetargic a răspuns:

Palme laughing dildau rolling on the floor. Tu, 18 ani? Nici 12 nu cred ca ai. Mai bine, ia-l pe baiat si pe "Dildau" laughing si impuscati-vawinking

| Ezzio a răspuns:

Dildaulaughingrolling on the floor

| Dr3yga20 a răspuns:

Da Dildau este un nume dragut.Eu o sa-i pun copilului meu "Duda" ca sa-l strige lumea OOO DUDA.

| LittleGirlMonster a răspuns:

Idem Klepto.
And esti o proasta. fara supararepuppy dog eyes
E adevarul.alta gluma mai proasta nu puteai?straight face

| calin3003 a răspuns:

Si pe varuto l-ai parasit? laughing

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Era sa te cred...oh go on

| DiamondEyes a răspuns:

Vezi ca te cauta sirenelewinking
te vor inapoi rolling eyes

| EdiT a răspuns:

PapushaBruneta intreaba:
Eu am 18 ani si imi place de un baiat de 20 da lui nu ii place de mine. O data l-am prins in oras, eram cu 2 prietene si el cu un baiat si l-am sarutat. Mi-a tras o palma si mi-a zis sa nu mai fac asa. Am mers acasa si am intrat la el pe FaceBook si avea poze cu diferite fete sarutandu-se. Aiurea stiu, il cred acum un nesimtit nu stiu cum a putut sa-mi placa de el. Faza e ca acum e pretinde ca "ii place de mine". Si eu nu stiu daca sa-l cred sau nu. M-a invitat la el acasa si si-a cerut scuze pentru palma care mi-a dat-o. Eu l-am iertat si acum suntem impreuna si am facut un copil pe nume "Dildau". Credeti ca e un nume aiurea? Mama zice ca ii place O_O Chiar Dildau numele laughing))))))

| babyblu3 a răspuns:

O da se potriveste cu fiicamea pe nume vasalca margioala 0_O nu crezi?

| babyblu3 a răspuns:

Mataa are probleme cu capuu!rolling on the floor

| FreddieMercury a răspuns:

Stii ca serialul acela este unul pentru copii semi-retardati, nu?

| DenisSa_6267 a răspuns:

Si eu zic ca ai o imaginatie prea bogata laughing). Uite asa se intampla daca lasati copii sub 12 ani sa se uite la ce nu trebuie rolling eyes.

| ZuzaaTaa a răspuns:

Cica "dildau"laughing cum sa-i pun un nume ca asta unui copillaughing doamneelaughing u na-i ce face si ne spui noua glume proaste?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| pokiD a răspuns:

Ai chef de glume băi laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dc dar am impresia ca intrebarea ta a fost pusa la misto. Spui ca iti place d un baiat dar apoi ca ai facut si un copil cu el...si...e total aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine... Dildau sunt sigur ca vine de la Dildo care in engleza inseamna Prezervativ(cred).ma intreb oare ii baiat sau fata? O fi Herma-Frodit.la urma trebuia spus "Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"...laughing

| Anonim_9095 a răspuns:

Ma gandeam sa imi numesc si eu penisul dildau, ma prea mult te uiti la RObotzi laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor

| vali_3574 a răspuns:

Ce stupid.straight face