| oFrunza a întrebat:

Eu chiar nu mai inteleg iubirea asta...lamuriti-ma si pe mine careva...
E normal ca dupa o saptamana de vorbit orice prostie, el ii spune daca poate veni la ea si ca isi doreste mult sa o tina de mana, ea sa se sperie?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Noi, baietii, chiar si cei mai bine intentionati, vrem ca totul sa se intimple repede. Cred ca nu i-ai dat suficient timp fetei. Cred ca ai grabit lucrurile. Si daca e mai sensibila un pic, ea se poate inchide, fie pentru un timp, fie pentru totdeauna. Sper sa nu fi "sinucis" chiar tu relatia cu ea. Iti va trebui mult tact ca sa o iei de la inceput, insa asta depinde doar de ea.

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Probabil a crezut altcevalaughing

| oFrunza explică (pentru BroascaCuElice):

Sa fim seriosi...nici nu i-am dat motive sa creada asa ceva.

Si urasc ca majoritatea baietilor, asta vor de la o fata.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru oFrunza):

Atunci intreab-o de ce s-a speriat

| oFrunza explică (pentru BroascaCuElice):

Am incercat sa fac asta.
Dar mai astept raspunsuri pana sa imi "sinucid" inima...