| Andrei234141 a întrebat:

Eu si prietena mea avem 16 ani, si o sa ne incepem curand viata sexuala. Problema e ca eu am doar 11-12-13 cm acolo jos thinking poate are asteptari mai mari si mi-e cam rusine de ce-o sa creada... ce credeti?

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Se fac operatii estetice, se "monteaza" trompa de elefant de la elefantii pe care braconierii i-au vanat. De ce credeai ca le taie si trompa, nu numai fildesii?
Ai auzit de clitoris? Pentru ala nu-ti trebuie' scula de negru ca sa-l exciti, dar ai grija ca este foarte sensibil, si intre placere si durere este o linie cam subtire. Cel mai bine se stimuleaza cu limba.

| mihai69 a răspuns:

Dacă-s în grosime, e OK. Cu lungimea... e totuși o chestie: ori 11, ori 13; nu-i chiar tot aia. Și oricum, e puțin SUB medie, dar nu ceva de speriat. Mai ales dacă înveți cum să folosești toți centimetrii ăia. Iar dacă ea e virgină, nu cred să aștepte altceva decât ceea ce-i oferi. Teoretic, nu are de unde ști cum arată de aproape un organ bărbătesc, nu? ca să aibă vreo așteptare oarecare.

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca pe asta o ai, pe asta i-o dai: alta nu ai de unde lua.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, si vei lucra bine si va fi multumita de prestatia ta, va trece peste marimea sculei pe care o ai.

| Alcyon a răspuns:

La 16 ani e cam devreme. Nici nu sunteti suficient dezvoltati pentru asa ceva. Mai asteptati un an sau doi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi bine nu gandii negativ. Stai chill.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza mai mult sa o exciti! Dar na si marimea conteaza intr-un fel dar stai linistit nu o sa fie nicio problema! Multa bafta!

| TanteMarianne a răspuns:

Da cu viagra si gata. oricum important e sa ii tragi una de nu mai are aer, asta o intereseaza pe prietena ta nu alte lucruri.

| Skynox a răspuns:

Degeaba ai mult si prost. Daca stii s-o exciti calumea, e mai utila ca una de 25. Stai linistit o sa uiti de griji. Daca si pentru ea e 1 oara nu o sa i se para mica, daca a avut inainte experiente cu negrii. Daca intelegi. Bafta la galeata. Glumeam laughing) hai ca te descurci tu. Baftă!

| KLLO a răspuns:

Penisul creste pana la 20-21 ani asa ca... mai ai de crescut