| vivigreen a întrebat:

Exista baieti care apreciaza o fata pentru ceea ce e?

Răspuns Câştigător
| Scarpinici a răspuns:

Da, mai exista insa devin din ce in ce mai rari. De ce? din 2 motive. In ziua de azi "fetelor cuminti" le plac "baietii rai" iar pentru o fata stim cu toti ca suntem dispusi sa facem multe, inclusiv sa ne schimbam ca persoane iar cel de-al 2-lea motiv este ca marea majoritate a baietilor se gandesc doar la sex, putin sunt aceia care au neuronii mai puternici decat hormonii. Deci fetelor baftawinking Funda?

10 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Da! Si crede-ma ca sunt sincer, am vazut ca si voi fetele ma uimiti cate-odata, si ca ma apreciati asa cum sunt eu!

| Joker1958 a răspuns:

Majoritatea ar spune "o apreciez pentru ca e ceea ce e. FATA are t*te are c*r " laughing.
revenind la intrebare: da, sunt destuiwinking soar ca fetele cuminti trag la aia rai si dupa aia nu stiu cine iese mai "sifonat"(la suflet ma refer) (era si o mel baieti rai fete cuminti). oricum daca e frumoasa si desteapta nu inseamn ca nu poate sa.i joace pe degete ca altele big grin

| Neinteresantul a răspuns:

E usor sa zici da. Vorba conteaza mai putin. Faptele sunt importante. E ca si cum ai intreba un om daca e prost... sunt putini cei care vor spune DA. Eu unul stiu sa fac asta, dar nu trebuie sa ma crezi. Si nici nu vreau s-o demonstrez oricui.

| Katakito a răspuns:

Da,normal ca da happy

| Katakito a răspuns:

Conteaza sufletul, nu aspectul fizic in general...

| D3iDEI a răspuns:

Da eu. daca nu am crezi da-mi in privat id tauhappy

| vivigreen explică:

Pai, eu cred ca exista fete de genul asta. eu asa ma considerwinking

| IonutRonaldo7 a răspuns:

DA. Si pentru ceea ce e, si pentru ceea ce face si cum face big grin

| SoXiL a răspuns:

Dap.Macar eu asa fac degeaba este frumoasa daca este proasta big grin

| CurC4 a răspuns:

Nu :*