| anonim_3077 a întrebat:

Fetelor eu ma numesc Andrea si fac un documentar. Ati vazut vriodata un baiat desbracat? Ce parere aveti de ce ati vazut?

4 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Faci un documentar? Sper sa nu faci si aceleasi greseli de ortografie happy

| TheSupreme a răspuns:

Un baiat ti-ar spune ca esti nebuna si o fata ar muri de ras la intrbarea asta. Chestiile intime nu se vorbesc si nu se pun in documentare...

| gokart a răspuns:

Se scrie "vrEodata" si "deZbracat". Treci la scoala si lasa visele cu baieti dezbracati pentru cand inveti si gramatica.

| DannySteel a răspuns:

Bhai raspundeti frumos daca raspundeti nu faceti pe smecherii si alex daca maikta ar face un documentar tot asa ai proceda raised eyebrows? esti prost bha straight face