| reborn4x3 a întrebat:

Fetelor ce inseamna pentru voi un baiat timid, simpatic si scumpel?

Răspuns Câştigător
| MadalinaRebe a răspuns:

Un baiat tare dragut si frum genul meu un baiat fermecator dupa mine... ma rog id me crsielena19 daca e ceva.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Bleg

| NatureSelf a răspuns:

Pai ar putea sa faca primul pas la femei, povestindu-si despre el. Si cum siar dori o fata. ca Iubita desigur. nu e bine sa fii timid, ca poate si ea este timida, si atunci iese la iveala mai greu ce vreti.Intelegi?

| oanard174 a răspuns:

Pentru mine inseamna un baiat timid, simpatic si scumpel.hahaha

| oanard174 a răspuns:

Simpati si scumpel imi place dar nu timid ca atunci nu ar mai fi baiat ci fetita.

| EyesSad17 a răspuns:

Ce inseamna pentru mine un baiat timid simpatic si scump simplu un baiat cu cei 7 ani de acasa

| MadalinaRebe a răspuns:

un baiat tare dragut si frum genul meu un baiat fermecator dupa mine... ma rog id me crsielena19 daca e ceva...;(