| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum v-ar plăcea să vă spună un baiat mai timid ca va place? Va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Printrun pupic aplicat pe obraz. big grin

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca mi-ar placea, abia astept!

| Plato a răspuns:

Direct si sincer.

| Ben9648 a răspuns (pentru Plato):

Are ceva daca ii zic in mesaje?

| Plato a răspuns (pentru Ben9648):

Da, are. Fii barbat si zi-i in fata, in realitate.

| Endoryus a răspuns:

Nu te lua dupa ciudata mai sus ca alea sunt fantezii de printesa.

| Horus35 a răspuns:

Cu cratimă.
Nu-mi spune, arată-mi! De vorbe sunt sătulă.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Sa spuna pur si simplu, fără ocolișuri

| Lorennn a răspuns:

Sa fie sincer...ori ma place ori pa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ben9648 a răspuns:

Am întrebat cum le place la fete sa le spun că le plac atat un raspuns serios toate celelalte sunt la caterinca

| CinevaCuCeva a răspuns:

Mamă, ce ador întrebările astea. Eu sunt băiat, și de asemenea, sunt puțin de timid. Dacă ai vrea sa bagi la cap ce-ți spun, fii atent cum am făcut eu! M-am oferit să o conduc pe o tipă acasă, iar eu, când am ajuns in fața blocului ei și ea a vrut să-mi zică pa și să-mi mulțumească pentru drum, i-am făcut semn cu degetul la gură să tacă din gură, iar eu am scos un bilețel in care o întrebam dacă vrea sa fie iubita mea și i l-am dat să-l citească. Îți dai seama că s-a înroșit toată, de atunci încă sunt cu ea. Încearcă să faci cumva să fii finuț, dar și îndrăzneț in același timp. Dacă vrei să scapi de timiditate într-o astfel de situație, încearcă să numeri in capul tau până la 5, când ajungi la 5, fă ce vrei sa faci. Succes cu fata aia!

| BubbleGumCupcakesss a răspuns:

E o întrebare interesantă. Având în vedere ca ești băiat,şi ești timid,înainte de a face aceasta declarație:
- creeaza o listă cu tot ce îi vei spune respectivei fete.
- Înainte de ai spune acest lucru,stai un pic mai departe de ea,gândește-te la reacţia ei,iar, dacă ești destul de convins, trage adânc aer în piept și închide ochii, gândindu-te la cât de fericit vei fi. Pe urmă zâmbește!
- Apropie-te de ea cu degetele pe un buchet mare de flori, ținându-l aproape de piept.
- Când ajungi la ea, spune-i declarația de dragoste cu mult foc și pe urmă dăi buchetul!
----
Baftă, Ben!

| Ben9648 a răspuns (pentru BubbleGumCupcakesss):

Ms mult de raspuns dar săi dai flor la 14 ani? e colega mea

| anonim_4396 explică (pentru BubbleGumCupcakesss):

"- Apropie-te de ea cu degetele pe un buchet mare de flori, ținându-l aproape de piept.
- Când ajungi la ea, spune-i declarația de dragoste cu mult foc și pe urmă dăi"

Nu-mi pot imagina ceva mai penibil de atât.
Tu vrei sa-ti bati joc de useri?
Ti-a facut vreodata un baiat asa ceva?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Ben9648):

Ii oferi un singur fir de floare, fiind indicat sa fie un fir de trandafir pe care ea sa poata sa-l puna la presat si astfel sa aiba o amintire care sa-i reaminteasca de tine pana la adanci batraneti.big grin

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Facand abstractie de faptul ca sunt copii, ce e penibil in asta?

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Copii sau nu. E penibil pentru ca ar incerca s-o impresioneze, e suficient sa-si faca curaj si sa vorbeasca cu ea sa se cunosca mai bine.

FLOrile când au ceva stabil si stie sigur ca se inteleg. Declaratii never. Pentru?

| BubbleGumCupcakesss a răspuns (pentru Ben9648):

Da! Logic! E un gest foarte frumos. Io aveam 12 si colegul meu mi-a dat un buchet mare de trandafiri rosii. Nu iti fie teama!

| BubbleGumCupcakesss a răspuns (pentru anonim_4396):

Inchide gura, uratule!
Tu cred ca ai crescut fara romantica si nu stii ce inseamna dragostea!
Uf, numai hateri