| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce ati face in situatia in care va place de un baiat timid si ati dori sa faceti sex cu el, dar el e prea timid asa de fel?

Dar in cazul in care sunteti intr-o camera singure cu el, ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Vasilake a răspuns:

L-as dezbraca.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ii respecti decizia sau vorbesti cu el sa vezi daca nu se razgandeste.Totusi, in prima faza, cuvantul,, nu''' inseamna/ramane nu.Ce raspuns ai vrea? Viol?

| LordCristobal a răspuns:

Acum depinde si de fete.
O fata experimentata va stii cum sa se comporte cu un baiat timid si il va face sa se simta confortabil, totul e sa aiba atractie pentru el.

| Simpatic a răspuns (pentru LordCristobal):

Fetele experiementate nu prea se uita la baieti timizi, virgini etc de ce? pentru ca ele au experienta si nu vor sa piarda timpul cu un incepator happy
Inca o chestie fetele cuminti cateodata-s rele happy

| Green66 a răspuns:

Ar trebui să-i cânte-n strună.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Dacă e prea timid nu îmi place

| vlllaaddd a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Credeam ca esti baiat

| OSLOMELBOURNE a răspuns (pentru vlllaaddd):

Nu ești singurul

| Slv07 a răspuns:

Nu cred ca un timid cu fetele odata ajuns in punctul asta nu s'ar transforma intr-un devorator sex-ual sa spun asa, doar daca individul e prea prost sau retardat in acte, facut din la ba, NU EXISTA ASA CEVA, ca un timid sa nu ia actiune in pat