| catzelushdeplush a întrebat:

Fetelor voi la ce varsta v-ati pierdut virginitatea? Daca a-ti facut-o prea devreme apoi a-ti regretat?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nici devreme n-am facut-o, nici n-am regretat vreodata.
Lucru pe care il doresc tuturor.happy

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Si eu ma numar printre acele ce au avut parte de fericire la acel moment.Stii tu, greece12.

| greece12 a răspuns (pentru foxsilver):

Totul e sa-ti ramana zambetul o viata, amintindu-ti clipa...

| AlinaaAli a răspuns:

Eu aveam 18 fara vreo 2-3 luni big grin
Si nu imi pare rau de varsta la care am facut-o, ci de persoana cu care am facut-o! nu a meritat!

| mariana20 a răspuns:

Mie imi pare rau atata de varsta cat si de cel cu care am facut asta.la 15 ani blushing si regret enorm de mult asta.

| NoLimited a răspuns:

Daca ai pune intrebarea asta peste 40-50 ani, raspunsurile care le vei primi vor fi intre 8 si 13.