| An0n1m94 a întrebat:

Frate sunt irecuperabil jur, pur si simplu nu am curaj sa fac nimic...azi un prieten mi-a zis de unu care face angajari mi-a dat nr lu ala da pur si simplu nu ma simt in stare, parca sunt de pe alta planeta
Nu e ca nu vreau sa muncesc chiar vreau macar asa as mai scapa de starea asta de pierde vara de ratat care o simt zi de zi dar pur si simplu simt ca nu sunt bun de nimic, nu sunt in stare sa fac nimic cum trebe...gresesc orice
Acum inteleg de ce nu am avut nici o prietena, cine dracu ar vrea un pampalau ca mine...nici eu nu ma suport.
Increderea mea nici macar 0 nu e cu minus
Personal cred ca sunt un penibil ca numai am nici o sansa
Daca a mai fost cineva in situatia mea as vrea sa stiu cum ai iesit din ea?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chestie de vointa. Impune-ti sa fii curajos si vei reusi. Ti-o spun din experienta.

| J0B0MAT a răspuns:

Esti prea pesimist.Nu te mai gandi prea mult la ce poate sa mearga rau si concentreaza-te pe ce poate sa mearga bine.

| Oana92 a răspuns:

Faptul ca nu ai incredere in tine te face temator si pesimist. Mergi la un psiholog si gaseste care e cauza pentru a putea rezolva problema. Bafta!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Recomand sa te duci la o sala de forta, incepe sa relationezi, du-te la un psiholog si vezi in ce domeniu ti-ar place sa lucrezi si focuseaza-te pe directia aleasa.

| maryus24 a răspuns:

Fa-ti un control psihic