| adytu00 a întrebat:

Fratilor imi place mult de o colega de la scoala si nu stiu cum sa-i spun.ma poate ajuta cineva vas fi recunoskator

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Invata sa scrii romaneste nu R0m4neste restul vine de la sine

fi glumet, fa-o sa se simta bine in compania ta fa-te remarcat, fi politicos ajut-o daca are nevoie de ajutor si poti sa o ajuti si poate se leaga ceva

| Carmen a răspuns:

Hei.incearca sa faci rost de id-ul ei de mess, invit-o la o plimbare in parc, acorda-i atentie, ca sa se prinda ca o placiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. baga-te in seama prima data cu ea. :p
apoi probabil o sa va imprieteniti si de acolo ---->...

| Bogdana_1367 a răspuns:

Eu sunt fata si iti zic din experienta... fa rost de numarul ei, sun-o nu iti dezvaluii identitatea, convinge-o ca o iubesti sau de fapt iti place de ea atat d mult incat ai face-o o prietena ...incearca sa o faci si pe ea sa t placa doar din vorbe si sa inteleaga ca u ii vb din suflet nu stiu cum sa zic asta mege doar daca ai sentimente fata d ea

Sper sa mearga pupiki :*