| Ionescu417 a întrebat:

Sall am o problema, imi place de o colega de clasa si nu stiu cum sa ii soun si nu stiu nici daca ia ma place.Eu zic ca ma inteleg destul de bine cu ea dar vreau sa fiu cu ea si nu stiu daca ma place si cum sa ii spun.Ma puteti ajuta va rog frumos

2 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Pentru început, încearcă doar să baţi apropo-uri. Invit-o la un suc, o cafea, ceva, şi vorbeşte cu ea şi despre lucruri puţin mai personale.
Apoi, bănuiesc că-ţi poţi da şi tu seama dacă te place sau nu.
Şi dup-aia. Fă ceea ce trebuie făcut! Spune-i! Sau. Arată-i. big grin

| StefanVLY a răspuns:

Salut, am fost şi eu în aceaşi dilemă. Eşti bărbat frate, nu eşti fetiţa, invit-o la un suc, în parc, vorbeşte puţin cu ea şi apoi spune-i (nu va fi chiar aşa greu) crede-mă am paţito şi eu. Mult succes la fete. Funda?